Metin2 Hile ve Hileler Hakkında

Metin2 Hile Ve Hileler Hakkında 
Arkadaşlar Oyunlarda Hile Kullanmadan Önce Şunu Bir Düşünmenizi İstiyorum.Bildiğiniz Üzere Metin2 De Karakterinizi Çalmak İçin Yüzlerce Değişik Yollarla İnsanları Kandırmaya Çalışıyorlar.
Nitekim Bunların En Basit Yolu Metin2 Hilelerdir.İndirdiğiniz Hilelere Trojen Keylogger Gömülerek Siz Farkında Olmadan Sadece Metin2 Karakteriniz Değil Bilgisayarınızıda Ele Geçiyorlar.
Haliyle Bilgisayarınızdaki Yazdığınız Tüm Kelimeler Hatta Ekranınızdaki Yapdığınız Tüm İşlemler Karşı Taraftaki Kişiler Tarafından Görülüyor.Sonradan Ah Demeyin .Sadece Metin2 İçin Değil Tüm Online Oyunlar İçin Geçerlidir.Bu Yazdıklarım.Antivirüs Programları Bile Geçersiz Kılınabiliyor.
Şifreleme Yöntemi İle Antivirüs Programları Geçersiz Kılınabilmekte
Bu Olaya Çokca Kez Karşılaştım Yakın Arkadaşlarım Özelikle Bir Çoğu Karakterleri Tüm Bilgileri Pcdeki Dosyalarınızı Bile Kopyalaya Bilirler.Bu yüzden 3.parti Yazılımlar İle Kesinlikle Kullanmayın Uzak Durun Derim

Hile Kullanırsam Yakalanırmıyım.
Metin2 Tr De Hile Kullanarak Yakalanma Oranı yüzde 80 dir.Yakın Bir Zamanda Şahit Olduğum Bir Olayı Anlatmak İstiyorum Sizlerde Farkına Varın.
100 Level Savaşcı Bir Karakter Yan Hesapları İle Hile Kullanarak etp Kasıyordu.Tesadüf Eseri Bu Şahsı Simyacıda Gördüm Ve Farkına Vardım SS alıyorum Gönderiçem Dedim.Tespit Edemezler Diyerekden Beni Fazla Kale Almadı Nese Ben Videoyu Göndermedim.Aradan 1 Hafta Sonra Yan Hesabıyla Beni Tehtit Etti Meğer Tüm Hesapları Banlanmış.Hani Tespit Edemezlerdi Dedim.Neyseki Beni Video Gönderdiğimi Sanıyor.
Yani Hile Kullanarak Tespit Etme Olayı Çok Basit Örnek Vereğim Avcılar Yanınıza Direk Işınlanarak Hile Varsa Anında Tespit Ederler.
Diğer Yöntem İse Gameforgenin Log Kayıt Sistemi Bu Sistem Hem Oyunu Acdırmıyor Hem Sizin Aldığınız Hatayı Sunucuya Bildiriyor. Metin2 Pvp Serverlarda İse Sadece Oyunu Acdırmıyor.

Ayrıca Yönetimin Kendine has Bir Paneli Var Bu Panelde Kimin Ne Kadar Online Olduğu Bu Zamana Kadar Ne Kadar Ep Yüklediği Kaç Saniyede Level Aldığı Envanterdaki Tüm İtemler.
İtemlerin İd Değeri İle Hangi Kullanıcıya Aktardıklarına Kadar Tüm bilgiler Yer Almaktadır.
Geçdiğimiz Günlerde Won Bugundan Sonra 100 Binden Fazla Karakteri Banladıklarını Kendiniz Gördünüz.Kısa Sürede Bu Kadar İnsan Banlanması Ançak Log Kayıtları İle Yapılır.Çünki Bir Bilgisayarı Akşama Kadar Açık Bıraksanız Programla Ançak 25 bin 30 Bin Kayıt Okur.
Manuel Olarak Yapılması İmkansız.Bilgisayar Uzmanı Olarak Bu Yazıları Yazıyorum.Ayrıca Metin2 Oynuyan Biri Olarak .Kendim Bile Kaç Kez Bug Buldum.Lakin bizim Bulduklarımız Para Etmiyor :D Yazımızın Sonuna Geldik Dikkate Alırsanız Sizin İçin Kendi Güvenliğiniz İçin Yararlı Olur.
Bir Başka Zaman Pc De Virüs Tespit Etme Makalesi İle karşınızda Olucam